Rüyada yeni doğan bebeği kucağına almak

Rüyada yeni doğan bebeği kucağına almak dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına ve rahata erileceğine, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına, hatalı ve kusurlu işler yapacağına, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, rızkının genişleyeceğine, kasasının ağırlaşacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeni doğan bebeği kucağına almak gördüyseniz:

  • Kendinize yüksek hedefler koymalısınız.

Rüyada yeni doğan bebeği kucağına almak bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kalınacağına, işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeni doğan bebeği yürürken görmek çeşitleneceğine, gelirinin çoğalacağına, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına işarettir.

Rüyada yeni doğan bebeği öpmek işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine rivayet eder.

Rüyada yeni doğmuş bebeği kucağına almak nankörlük, vefasızlık ve haksızlık göreceğine, hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine yorulur.

Rüyada yeni doğan bebeği sevmek sorunlarını sevdiği kişilerden alacağı destek ile kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine tabir olunur.

Rüyada yeni doğan bebeği dişli görmek aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına, projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeni doğan bebeği yıkamak malvarlığının çok daha artacağına, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine inanılır.

Rüyada yeni doğan bebeği görmek maddi olarak çok huzurlu olunacağına, elinden gelen herşeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments