Rüyada yeni doğan balık görmek

Rüyada yeni doğan balık görmek eğlenceli günler yaşayacağına, makam edineceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan yakın bir zaman içinde tek başına çözeceğine ve ileride çok iyi işlere imza atacağına, masa başı bir işe girileceğine, yeni bir araca sahip olunacağına, dertlerin bölüşüleceğine, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağına ve huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine ya da bir takım fırsatlar yakalayacağına rivayet eder.

Rüyada yeni doğan balık gördüyseniz:

  • Bitmek üzere olan ya da bitmiş gözüyle baktığınız işlerin aniden bozulabilir.

Rüyada yeni doğan balık görmek çalışmalarının yarıda kalacağına, büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, çok sevinçli olaylar yaşayacağına delalettir.

Rüyada yeni doğan görmek yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, bir süre sıkıntı çekeceğine yorulur.

Rüyada yeni doğan bebek yıkamak aklın yolu, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına alamet eder.

Rüyada yeni doğan tavşan görmek elindekileri kaybedeceğine, yokluk içine düşeceğine, rızkında ve malından olacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine işaret eder.

Rüyada yeni doğan bebek emzirmek işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, yüzünün kızaracağına işaret etmektedir.

Rüyada yeni doğan buzağı görmek iş hayatında bu kişileri yanına almak için elinden gelen herşeyi yapacağına, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına inanılır.

Rüyada yeni doğan bebeği kucağına almak hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine, işine olan bağlılığının zarar göreceğine, ofisteki ağız tadının kaçacağına yorulur.

Rüyada yeni doğan bebeğin dişini görmek önüne pek çok imkan sunulacağına, yaşamının uzun olacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments