Rüyada yemeğe çağrılmak

Rüyada yemeğe çağrılmak neşeli ve keyifli günler geçireceğine, mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine, işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, çektiği zorlukların biteceğine, kendi işine kavuşacağına, donanımlı kılacağına delalet eder.

Rüyada yemeğe çağrılmak gördüyseniz:

  • Olan biten rutini bozan olaylara sinirlenmek veya hatalı yerleri onarmaya çalışmak yetmeyebilir.

Rüyada yemeğe çağrılmak dünya malının da kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına delalet eder.

Rüyada yemeğe karabiber dökmek parasal olarak rakiplerinin çok gerisine düşeceğine, birçok dertle muhatap olacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine rivayet eder.

Rüyada yemeğe yağ koymak ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine işarettir.

Rüyada arkadaşına yemeğe gitmek insanlara ilim irfan aşılayacağına, yol göstereceğine, mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yemeğe şeker katmak çok güzel işlere gireceğine, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, bu sayede çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada yemeğe tuz dökmek ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına, kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine işarettir.

Rüyada yemeğe misafir çağırmak üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına ve tüm dertlerinin biteceğine, hiçbir sıkıntısının uzun sürmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada biriyle yemeğe çıkmak rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine, başına türlü işler geleceğine alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments