Rüyada yelkene binmek

Rüyada yelkene binmek sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, depresyona gireceğine, fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına, tamamen içine kapanacağına, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine, aile  hayatında tartışmalar ve sürtüşmeler yaşanacağına, kısa süreli karlar elde edileceğine yorulur.

Rüyada yelkene binmek gördüyseniz:

  • Ay bazı duygusal taşmalara sebep olabilir.

Rüyada yelkene binmek ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına, çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine, onları gücendireceğine ve çok kıracağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments