Rüyada yataksız karyola görmek

Rüyada yataksız karyola görmek makamından olacağına, sorunlar ve sıkıntılar ile baş etmekten ötürü çok büyük manevi sorunlar ile karşılaşacağına, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, onların gerçek yüzlerini gözleriyle görene kadar onları dost sanarak, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, kendisine yöneltilecek övgü dolu sözler sayesinde moralinin düzeleceğine, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına delalettir.

Rüyada yataksız karyola gördüyseniz:

  • Bazı girişimleriniz veya yaratıcılık gerektiren işler canlılığını yitiriyor olabilir.

Rüyada yataksız karyola görmek parasının ve makamının artacağına, çevresindeki herkese yardımcı olacağına rivayet eder.

Rüyada boş karyola görmek kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, edilen duaların kabul olacağına ve hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine delalettir.

Rüyada bebek karyola görmek özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine ve uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karyola ve yatak görmek maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına tabir olunur.

Rüyada süslü karyola görmek çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına, iki tarafın da çok sevineceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeni karyola almak onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, adının her yerde geçeceğine alamet eder.

Rüyada demirden karyola görmek bunun birçok derdinin çözülmesine vesile olacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz karyola görmek sağlığının yerine geleceğine, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments