Rüyada yatağını satmak

Rüyada yatağını satmak yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına ve aile bireylerinden birinin vereceği destek ile çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa vadedeki bütün hedeflere ulaşılacağına, yardım isteyen insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına, çok sevindirici bir haber alan rüya sahibinin sonrasında hayal kırıklığına uğrayacağına, kendi işini kuracağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına, kişinin çok istediği bir dileğinden vazgeçerek, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, bunun da arkasından başka zorlukları getireceğine yorulur.

Rüyada yatağını satmak gördüyseniz:

  • Normal koşulların dışında eğilimler problemler yaşanmasına neden olabilir.

Rüyada yatağını görmek huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine, etraftaki insanların dertlerine de çare bulunacağına delalettir.

Rüyada yatağını satmak kırgınların ve küskünlerin barışacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, rüya sahibinin işlerinin gittikçe kötüleşeceğine delalettir.

Rüyada birinin yatağını düzeltmek bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine, ettiği duaların allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine inanılır.

Rüyada yatağını başkasına vermek çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına işaret eder.

Rüyada başkasının yatağını görmek hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine rivayet eder.

Rüyada yatağını taşımak kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, elde bulunan imkânların artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yatağını ıslak görmek elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, dolandırılacağına yorulur.

Rüyada birinin yatağını görmek yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine, çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments