Rüyada yaşlı eli görmek

Rüyada yaşlı eli görmek zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, itibar kaybedeceğine, kurulu düzeninin devam edeceğine, hiçbir eksiğinin olmayacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına, mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, rızkının her geçen gün daha da artacağına, evinden işine, işinden evine gidip geleceğine işaret eder.

Rüyada yaşlı eli gördüyseniz:

  • Hiç istemediğiniz konularda bazı sözler vermeniz, bazı anlaşmalara varmanız veya belli bir yoldan gitmeniz beklenebilir.

Rüyada yaşlı eli görmek çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına ve rahata ereceğine, ömür boyu devam edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yaşlı eli öpmek üzüntülerinin çok yakında biteceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada yaşlı kadın eli görmek kişinin karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine ve büyük başarı kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada yaşlı kadın eli öpmek işlerin ters gideceğine, kederlerinin son bulacağına delalettir.

Rüyada yaşlı adam eli öpmek rızkında ve malından olacağına, bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yaşlı erkek eli öpmek kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına tabir olunur.

Rüyada eli kurtlanmak istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, kurulacak olan bir ortaklığın çok mutlu ettirecek bir gelişmeye ve ferahlığa kapı açacağına rivayet eder.

Rüyada eli öpmek takıntılı bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, övgü dolu sözler duyacağına işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments