Rüyada yaşlı birinden dua almak

Rüyada yaşlı birinden dua almak sorumluluklarından da asla kaçmayacağına, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine, hayatından razı geleceğine, o masumların bedduasını alacağına, iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek dosta, hayallere kendini çok fazla kaptıracağına ve bu nedenle de çok üzüleceğine, işinin gücünün yaver gideceğine, siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına delalet etmektedir.

Rüyada yaşlı birinden dua almak gördüyseniz:

  • Bazı planlar, düzenlemeler veya anlaşmalar esnasında fazla inatçı olmanız size zor anlar yaşatabilir.

Rüyada yaşlı birinden dua almak yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinden dua istemek yaşanan sıkıntıların ardından çok hayırlı ve güzel günlerin geleceğine, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada yaşlı birinden yüzük almak başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına, başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına yorulur.

Rüyada ölmüş birinden dua istemek büyük atılımlarda bulunacağına, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü birinden dua almak yapılan hataların tekrarlanacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine işarettir.

Rüyada yaşlı birinden hediye almak iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, yolunda ve güzel giden hayatının bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü birinden dua istemek beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine yorulur.

Rüyada birinden dua kitabı almak içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, rahat edeceğine, kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, masa başı bir işe girileceğine yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments