Rüyada yaşlı bir kadını hamile görmek

Rüyada yaşlı bir kadını hamile görmek daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, neşesini kaçıracağına, iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, rızkının genişleyeceğine, başarılarının artacağına, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına ve böylece hayatında aşama kaydedeceğine, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yaşlı bir kadını hamile gördüyseniz:

  • Çevrenizdekilere ters gelebilecek ya da uyumsuz davranışlarda bulunmanız ilişkilerinize zarar verebilir.

Rüyada yaşlı bir kadını hamile görmek iyi fırsatlar, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, hayatındaki fırtınaların durulacağına delalet etmektedir.

Rüyada yaşlı bir kadını yıkamak işlerin büyüyeceğine, rüyayı gören kişinin kendisi işini kuracağına yorulur.

Rüyada yaşlı kadını hamile görmek uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine delalet eder.

Rüyada bir kadının başka bir kadını hamile görmek zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına delalet eder.

Rüyada hamile bir kadını öldürmek çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, kendi ekmek teknesine sahip olacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine inanılır.

Rüyada yaşlı bir kadını öpmek hayatının ve işlerinin alt üst olacağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına yorulur.

Rüyada yaşlı bir kadını dövmek kişinin kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada başka bir kadını hamile görmek büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, zararlarını telafi edeceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments