Rüyada yaldızlı bardak görmek

Rüyada yaldızlı bardak görmek geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına, büyük bir rahatlama yaşayacağına, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine, iş yerindeki arkadaşlar ile kavgalı bir ortam oluşacağına, böyle bir durumda da yapmak istediği işlerden zarar edeceğine, kişinin gönül hoşluğuna kavuşacağına, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine işarettir.

Rüyada yaldızlı bardak gördüyseniz:

  • Yeni kişilerle tanışmanız sizi daha etkin bir lider haline dönüştürebilir.

Rüyada yaldızlı bardak görmek başarıya giden yollarını açacağına, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine delalet eder.

Rüyada altın yaldızlı bardak görmek işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, hayatın yoluna gireceğine, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yaldızlı kumaş görmek zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına, arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine işaret eder.

Rüyada yaldızlı kuran görmek varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, kardeşlerin el ele vererek bir iş kuracaklarına ve rakiplerin alt edileceğine tabir olunur.

Rüyada bardak bardak su içmek yakın bir kimsenin işle ilgili yapacağı bir yorumdan ötürü moralin iyice bozulacağına, maddi imkânlarının azalacağına inanılır.

Rüyada bardak bardak su içtiğini görmek çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, kısa süreli hastalık yaşamasına işarettir.

Rüyada yaldızlı yazı görmek gittikçe daha fazla içine kapanıp çok üzücü ve can yakıcı sorunlar ile karşılaşacağına, hayatının düzene girmesine vesile olacağına işaret eder.

Rüyada bardak fırlatmak özellikle kişiyi mirastan mahrum bırakmak adına bazı çalışmalar ve kumpaslar içine girileceğine, zor günler geçirileceğine, sorunların günden güne artacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments