Rüyada yağmuru izlemek

Rüyada yağmuru izlemek mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına, sorunlu bir durumla karşılaşacağına, evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, büyük sıkıntılar yaşayacağına, iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yağmuru izlemek gördüyseniz:

  • Sakın reddetmeyin, çünkü orada tanıyacağınız insanları çok seveceksiniz.

Rüyada yağmuru izlemek sağlık sorunlarının geçici olacağına, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada asit yağmuru görmek girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine işaret eder.

Rüyada kum yağmuru görmek kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada göktaşı yağmuru görmek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada yağmuru seyretmek içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine, rüya sahibinin kazancının artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yıldız yağmuru görmek başarılı olacağına, sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada güneş yağmuru görmek hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına, özel hayatına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına işaret eder.

Rüyada nisan yağmuru görmek büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, iyi bir aile reisi ve baba olacağına delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments