Rüyada yağmurda şemsiyeyle yürümek

Rüyada yağmurda şemsiyeyle yürümek hayatında kötü günler yaşanacağına ve bir çıkmazın içine düşeceğine, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, çok iyi paralar kazanılacağına, elinin döneceğine, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, insanlığıyla herkese örnek olacağına, onları gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine yorulur.

Rüyada yağmurda şemsiyeyle yürümek gördüyseniz:

  • Sizin için her şey çok çok farklı olabilir.

Rüyada yağmurda şemsiyeyle yürümek yeni bir işte yüksek bir makama sahip olunacağına, azap çektiğine delalettir.

Rüyada şemsiyeyle yağmurda yürümek sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, maddi ve manevi olarak sorunlarla boğuşulacağına, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada şemsiyeyle yürümek ancak daha sonra girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, isteklerinin yerine geleceğine delalettir.

Rüyada şemsiyeyle birini dövmek kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına delalettir.

Rüyada şemsiyeyle gezmek rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına inanılır.

Rüyada yağmurda yıkanmak onların kıymetini bileceğine, eş dost ya da akrabalar sayesinde çok büyük kazanç elde edilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada yağmurda düşmek deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine inanılır.

Rüyada yağmurda çalışmak evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, dertlerinden arınacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments