Rüyada yabancı bayrak görmek

Rüyada yabancı bayrak görmek kötü günler geçirileceğine ve kötülüklerle karşılaşılacağına, sıhhatinden, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, her hayalini de gerçekleştireceğine, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine, yanlış işlere girileceğine, ancak gelecek için kişinin hayatını bu işten kazanıp çok rahat bir yaşama kavuşacağına, daha güzel ve daha iyi yaşayacağına, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yabancı bayrak gördüyseniz:

  • Belli konularda fazlasıyla gayret gösterdiniz ya da üzerinize düşeni veya gerekli olanı yaptınız.

Rüyada yabancı bayrak görmek sorunlu bir dönem geçirileceğine, işlerin aksayacağına, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine böylece işlerinin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada bayrak öpmek sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine işarettir.

Rüyada bayrak ve asker görmek alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve çok ağır geçen bir hastalığın atlatılacağına işaret eder.

Rüyada bayrak astığını görmek rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, etrafındaki insanlara allah rızası için çok büyük yardımlarda bulunacağına işarettir.

Rüyada üzerinde bayrak görmek yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için de harcanacağına, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil bayrak görmek eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, ona kol kanat gereceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına yorulur.

Rüyada elinde bayrak taşımak çok istenen bir konuda geri adım atılacağına, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine delalettir.

Rüyada siyah bayrak görmek hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, aile bireylerinin birbirlerine çok bağlı olacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments