Rüyada yabancı başbakan görmek

Rüyada yabancı başbakan görmek yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine, işlerin her geçen gün daha kötü bir hal alacağına, sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına yorulur.

Rüyada yabancı başbakan gördüyseniz:

  • Bazı bilgileri ya da haberleri saklamakla veya başkalarının işlerine karışmakla suçlanabilirsiniz.

Rüyada yabancı başbakan görmek büyük manevi zararlar yaşanacağına, hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına delalettir.

Rüyada başbakan sarılmak çok büyük ve sorunlu olaylar yüzünden çok yıpranacağına, üzüntülü ve zor günler yaşanacağına işarettir.

Rüyada başbakan ağırlamak hedeflediği kazancı elde edeceğine, kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına yorulur.

Rüyada başbakan kızıyla evlenmek kızgınlıkların geçeceğine, şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine yorulur.

Rüyada başbakan hanımı görmek kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden bütün hayallerine kavuşacağına, aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş başbakan görmek gerçek dostluklarına odaklanacağına, zorlukların kolayca aşılacağına inanılır.

Rüyada birini başbakan görmek yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine tabir olunur.

Rüyada başbakan eşini görmek işlerin rayından çıkacağına, bazı kimselere haksızlık edeceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments