Rüyada vücutta beyaz lekeler görmek

Rüyada vücutta beyaz lekeler görmek yaşama hevesinden olacağına, makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına, ayrılmış olanların kavuşacağına, sevinçli haberlerin alınacağına, daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, kötü durumlara düşürüleceğine delalettir.

Rüyada vücutta beyaz lekeler gördüyseniz:

  • Üzerinde mutabakat sağlanmış konuların ya da anlaşmaların üzerinden geçilmesi gerekiyor olabilir.

Rüyada vücutta beyaz lekeler görmek arzu ve isteklerine kavuşacağına, ticaret ehli kimse haline gelerek daha profesyonel olacağı işler yapacağına inanılır.

Rüyada vücutta kırmızı lekeler görmek sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına inanılır.

Rüyada vücutta siyah lekeler görmek en kısa zamanda tüm sıkıntılardan kurtulup elinizin bollaşacağına, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına delalet eder.

Rüyada kolunda beyaz lekeler görmek kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine, sözünde duracağına, hep dua edeceğine yorulur.

Rüyada yüzünde beyaz lekeler görmek ortalığın güllük gülistanlık olacağına, kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına delalettir.

Rüyada vücudunda beyaz lekeler görmek moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada vücutta beyaz kıl görmek maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzde lekeler görmek uzun bir seyahate çıkılacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, daha müreffeh zamanlar geçirileceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments