Rüyada vücudunda şişlikler görmek

Rüyada vücudunda şişlikler görmek karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, kendisini aşan işlere kalkışacağına, tecrübesi olmayan yollara gireceğine, etrafındaki insanlara yardım edeceğine, can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine, mutluluktan havalara uçacağına, kendi kabuğuna çekileceğine, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, çalıştığına değeceğine yorulur.

Rüyada vücudunda şişlikler gördüyseniz:

  • Aşırı şekilde üzerine düşerek bezdirebilirsiniz.

Rüyada vücudunda şişlikler görmek maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına delalettir.

Rüyada vücutta şişlikler görmek mutlu günler göreceğine, ardından iş hayatı ile ilgili olarak bazı adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada vücudunda kene görmek bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine, günden güne kazancının artacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada vücudunda beze görmek sıkıntıların sona ereceğine, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, o kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine tabir olunur.

Rüyada vücudunda kıl çıkmak ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, anne duasının açılacağına rivayet eder.

Rüyada vücudunda kist görmek kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, refah düzeyinin artacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine delalet eder.

Rüyada vücudunda böcekler görmek halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, bu gücü sıkıntıların ve sorunların çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözülmesi için kullanacağına delalet etmektedir.

Rüyada vücudunda mühür görmek hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, borç batağına düşeceğine tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments