Rüyada vücudunda döküntü görmek

Rüyada vücudunda döküntü görmek sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, onlardan büyük hayır göreceğine, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, bu arada yemek zevklerini değiştireceğine, hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, ufkunun açılacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine, dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına tabir olunur.

Rüyada vücudunda döküntü gördüyseniz:

  • Sizi heyecanlandırmayan veya hakkında olumlu düşünceler beslemediğiniz bazı iş, plan veya konuları rafa kaldırmak eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada vücudunda döküntü görmek işinin yoluna gireceğine, parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine rivayet eder.

Rüyada vücutta döküntü görmek girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, namının yürüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada döküntü ev görmek huzur ve sakinliğin yerini, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, iç huzurunun yerinde olacağına delalettir.

Rüyada yüzde döküntü görmek çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, arzularına ve emellerine kavuşacağına, yüzünün güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada deride döküntü görmek bir sebeple rüyalarının da günden güne daha karanlık ve kasvetli bir hal alacağına, sıkıntıların son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada vücudunda ur çıktığını görmek istediği gibi bir geleceğe sahip olacağına, sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına işaret eder.

Rüyada vücudunda kurşun görmek iş hayatında her zaman sıkıntılı günler geçireceğine, yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada vücudunda çürükler görmek ancak rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments