Rüyada veremli hasta görmek

Rüyada veremli hasta görmek uzun süre kimseye güvenmeyeceğine, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine, işlerinin yarım kalacağına, hayallerinin suya düşeceğine, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, işinin yoluna gireceğine, eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, kendisine yeni bir hayat kurup yeni bir iş bularak yeni bir şeyler gerçekleştireceğine, bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine bu sayede de rakiplerini geçmesine vesile olacağına rivayet eder.

Rüyada veremli hasta gördüyseniz:

  • Yaratıcılığınızı konuşturmalısınız.

Rüyada veremli hasta görmek iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine delalet eder.

Rüyada hasta birinin hasta olduğunu görmek sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hasta öpmek aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine, hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına delalettir.

Rüyada hasta görülmek işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine, kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada hasta at görmek resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine inanılır.

Rüyada hasta taşımak sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, yalan söyleyeceğine inanılır.

Rüyada gelinini hasta görmek çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada hasta kumru görmek deyim yerindeyse çevresinden yükselecek çatlak seslere taviz vermeyeceğine, her zaman karşılaşılan güzel şeylerin farkına varılacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments