Rüyada uzun tırnaklı kadın görmek

Rüyada uzun tırnaklı kadın görmek bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, yaptığı işte sivrileceğine, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına, onunla gönül ve fikir birliği edeceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına, çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzun tırnaklı kadın gördüyseniz:

  • Şimdilik ortada gözle görülür, elle tutulur bir şey olmamasına rağmen sadece sizde ümit uyandıran, geleceğe güvenerek bakmanıza sebep olabilecek bazı gelişmeler olabilir.

Rüyada uzun tırnaklı kadın görmek gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına inanılır.

Rüyada uzun tırnaklı adam görmek maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine, iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına rivayet eder.

Rüyada kendini uzun tırnaklı görmek yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada uzun tırnaklı bebek görmek umutlarını yitireceğine ve emeklerinin de boşa gitmesine neden olacak bazı atılımlar yapacağına, kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzun tırnaklı birini görmek hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine delalet eder.

Rüyada uzun tırnaklı erkek görmek zor zamanlar geçirileceğine ve üzüntü duyulacağına, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada uzun kadın görmek tüm hayalini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine rivayet eder.

Rüyada burnu uzun kadın görmek kendisine zarar vermek isteyen insanlara dikkat edip, dostlarını da iyi seçeceğine, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments