Rüyada üzümlü kurabiye görmek

Rüyada üzümlü kurabiye görmek sık sık alışverişe gidebileceğine, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine, büyük sorunların çözüme kavuşacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, sıkıntılardan çok bunalmış kişilerin yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanacağına, sorunların ve sıkıntıların kısa dönemde son bulacağına, sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine rivayet eder.

Rüyada üzümlü kurabiye gördüyseniz:

  • Gergin ortamlar veya bazı değişiklikler ufak tefek hasar veya yaralanma sebebi olabilir.

Rüyada üzümlü kurabiye görmek işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, hüsrana uğrayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üzümlü bağ görmek sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına inanılır.

Rüyada üzümlü pasta görmek iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada üzümlü ekmek yemek maddi anlamda güç kazanmak için doğru girişimler yapacağına, asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kurabiye görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına, rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına ve baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine rivayet eder.

Rüyada elmalı kurabiye görmek onunla yeniden kavuşacağına, güzel günlerine gölge düşeceğine yorulur.

Rüyada kakaolu kurabiye yemek hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, kişinin yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada beyaz kurabiye görmek çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, hak yolunda bir yaşam süreceğine inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments