Rüyada üzüm suyu görmek

Rüyada üzüm suyu görmek ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, gülen yüzünün solacağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına, hayallerinin söneceğine, maddi olarak zorluk çekileceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine ve çok daha huzurlu bir insan olacağına tabir olunur.

Rüyada üzüm suyu gördüyseniz:

  • Tatil sürecinde, işle ilgili konuları zekice ele almalısınız.

Rüyada üzüm suyu görmek hane halkının verilen kararları destekleyeceğine ve elde edilen kazancın daha iyi ve daha hayırlı işler için kullanılacağına, kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına delalettir.

Rüyada üzüm suyu içmek çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesi hayran bırakacağına, ister istemez başının belaya gireceğine, çok büyük sorunlar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada üzüm suyu çıkarmak kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına sadece maneviyatının çökmesiyle kalmayacağına aynı zamanda maddi anlamda da zarar edeceğine, sorunların kısa süre içinde biteceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına alamet eder.

Rüyada siyah üzüm suyu içmek girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine, sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kara üzüm ve beyaz üzüm görmek kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına işaret etmektedir.

Rüyada üzüm bağında üzüm yemek o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine, çok para kazanacağına işaret eder.

Rüyada üzüm ve üzüm bağı görmek hayat boyu çok sevileceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada üzüm bağından üzüm toplamak hayır getirecek noktalara gelineceğine, güzel olaylarla karşılaşılacağına, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments