Rüyada üzerine kurşun sıkıldığını görmek

Rüyada üzerine kurşun sıkıldığını görmek aile hayatında kırgınlık yaşanacağına, sakin giden yaşamının sarsılacağına, mutluluktan havalara uçacağına, kişinin güzel bir yaşama kavuşacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine ve uzunca bir süre yalnız kalacağına, muradına ereceğine, sevdiğine kavuşacağına, sık sık onların kavgalarını yatıştırmak için orta yolu bulmak isteyeceğine fakat kimseye yaranamayacağına, kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine tabir olunur.

Rüyada üzerine kurşun sıkıldığını gördüyseniz:

  • Bazı konularda farkındalığınız artıyor.

Rüyada üzerine kurşun sıkıldığını görmek büyük kazançlar elde edileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine yorulur.

Rüyada kafasına kurşun sıkıldığını görmek çevresinin kalabalıklaşacağına ve sosyal ilişkilerinin de daha canlı ve daha güçlü hale geleceğine, yaptığı çalışmaların heba olacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendine kurşun sıkıldığını görmek hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına delalettir.

Rüyada ayağına kurşun sıkıldığını görmek sıkıntıların sona ereceğine, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, yeni yollara girileceğine alamet eder.

Rüyada üzerine kurşun yağdığını görmek yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, hakkı olanlara kavuşacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada üzerine silah sıkıldığını görmek keyfinin yerine geleceğine, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine delalet eder.

Rüyada memesinin sıkıldığını görmek huzurlu, sıhhatli, mutlu, uzun ömre, uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine işarettir.

Rüyada düğünde silah sıkıldığını görmek karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, kişinin yapılandırdığı tüm olumlu şeylerin üzerine gölge düşeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet Kaplan

Ruyada bacagıma 21 adet kurşun sıkıldı