Rüyada uyuyan melek görmek

Rüyada uyuyan melek görmek çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine hem de çok sağlam bir kariyer oluşturacağına, başarı üstüne başarı kazanacağı işlere gireceğine, çok başarılı olup, kazancının artacağına, rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, hem de inancını tazeleyerek pek çok cami, medrese ve tarihi mekanları gezerek, maneviyatını daha ön planda tutacağına, ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, her türlü onur, şeref ve haysiyetin artacağına, kardeşler arasında büyük bağın daha da sağlamlaşacağına delalettir.

Rüyada uyuyan melek gördüyseniz:

  • Bazı şikayetler kendinize güveninizi kaybetmenize neden olabilir.

Rüyada uyuyan melek görmek yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, eşlerin ayrılacağına delalettir.

Rüyada uyuyan görmek yakın bir zaman içinde rüya sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada uyuyan kadınlar görmek hayatından ve şansından yana razı geleceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına, çok sevdiği kişilerden uzak duracağına delalettir.

Rüyada uyuyan tavşan görmek pek çok ikiyüzlü insanla bir arada olunacağına, az da olsa kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada uyuyan köpek görmek uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, her geçen gün daha da iyileşerek umutlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada uyuyan insan görmek bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına ve bu sorun yüzünden aradaki bağların epey bir gerileceğine, işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada uyuyan kişi görmek kalp kırıklığı yaşanacağına, ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına, zor zamanlar geçirileceğine, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada uyuyan deve görmek mutluluğunun ve iyi halinin de bozulacağına, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments