Rüyada üstüne sıçmak

Rüyada üstüne sıçmak aile içinde bireylerin birbirleri ile uyum, anlayış ve iyi geçim halinde yaşayacaklarına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine, hastalıklarından kurtulacağına, İş hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınıza, çok büyük maddi ve manevi sorunlar yaşayacağına, özgüveninin yerine geleceğine, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına, büyük sorunlar ile başbaşa kalacağına, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına işaret etmektedir.

Rüyada üstüne sıçmak gördüyseniz:

  • Çok fazla önemsemediğiniz işlerle uğraşırken aniden aklınıza sizin için önemli bir konuda ilerlemenize ya da isteklerinizi gerçekleştirmenize faydası olabilecek fikirler gelebilir.

Rüyada ev üstüne ev yapmak çeşitli problemler ile uğraşmak zorunda kalacağına, ancak zamanında kimseyi dinlemediği için zor günlerinde de yanında hiç kimseyi bulamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada üstüne tükürmek bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına, atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine delalet eder.

Rüyada at üstüne binmek üzücü haberler alacağına, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine ya da bir takım fırsatlar yakalayacağına tabir olunur.

Rüyada üstüne sıçmak ardından sevdiği bir kişi ile dünyaevine gireceğine, sorunlarını aşacağına, şansının bahtının açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada üstüne düşmek hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, sakınılan bir şeye nazar değeceğine alamet eder.

Rüyada timsahın üstüne basmak yanlış yapan arkadaşlarını uyararak yardımcı olacağına, olayın fazla büyümeden ve alevlenmeden tatlıya bağlanacağına tabir olunur.

Rüyada üstüne işlendiğini görmek atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına delalet eder.

Rüyada mezarın üstüne basmak kendi kabuğuna çekileceğine, uğradığı zararın telafi edileceğine ve büyük başarılar kazanacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments