Rüyada üstüne çıkmak

Rüyada üstüne çıkmak sıkıntılarını ve sorunlarını teker teker çözüme kavuşturacağına, işlerin toparlanacağına, çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine, işinden çıkarılacağına, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, içinde bulunduğu sorunları çözeceğine ve çevresindeki insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üstüne çıkmak gördüyseniz:

  • Yol haritasına ihtiyacınız olacağa benziyor.

Rüyada üstüne kusmak kendini bilerek, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına rivayet eder.

Rüyada üstüne çıkmak elde ettiklerine rağmen ahiret hayatını da göz ardı etmeden yaşayacağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada üstüne pislemek aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine, daha fazla para kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ev üstüne çıkmak sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada üstüne yürümek ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, eğer bu rüyayı gören kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada üstüne kaka yapmak hakkında edilen dualar sayesinde işlerinin açılacağına, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölünün üstüne su dökmek inancını bir kenara atacağına, geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine yorulur.

Rüyada yılanın üstüne yatmak ağız tadını ve keyfini yitireceğine, kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan rüya sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments