Rüyada üniversite cübbesi giymek

Rüyada üniversite cübbesi giymek yapılan işte büyük başarı sağlanacağına, o kapıyı kapatacağına, bir süre sıkıntı çekeceğine, eve kapanıp, kendine döneceğine, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine delalet eder.

Rüyada üniversite cübbesi giymek gördüyseniz:

  • Kaçınılmaz olan şeyleri kabullenmek gerekiyor.

Rüyada üniversite cübbesi giymek koltuğunun yükseleceğine, kendisine hayırlı kapıların açılacağına, refah düzeyinin artacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine tabir olunur.

Rüyada imam cübbesi giymek eşi ile problemler yaşayacağına, elindekileri de yitireceğine delalet etmektedir.

Rüyada hakim cübbesi giydiğini görmek ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine ve uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına, çok huzurlu ve güzel bir yuvaya sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada hakim cübbesi görmek her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına ve bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, karşılaşılacak engellerden ötürü sıkıntı çekileceğine tabir olunur.

Rüyada hoca cübbesi görmek para ve makam sahibi olacağına, yeniliğin kendisine iyi geleceğine ve şifa olacağına delalet eder.

Rüyada üniversite gitmek hayır işleri ile uğraşılacağına, işinde de hep başarılı olacağına işarettir.

Rüyada üniversite rektörü görmek kendi hataları ile yüzleşeceğine, size başarı getirecek adımlar atmanıza tabir olunur.

Rüyada üniversite ismi görmek sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments