Rüyada uçurumdan düşmek ama ölmemek

Rüyada uçurumdan düşmek ama ölmemek güzel bir birlikteliğe başlanacağına, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına, borcu olanların sorunlarını da ailelerinin çözeceğine, bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına, müjdeli haberler alınacağına, işlerin çok hayırlı bir hal alacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada uçurumdan düşmek ama ölmemek gördüyseniz:

  • Eskiden yatırımını yaptığınız veya planladığınız birşeylerin karşılığını görebilirsiniz.

Rüyada uçurumdan düşmek ama ölmemek kısmetin ve şansın açılacağına, işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada uçurumdan düşmek ve ölmek yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, sadece rüyayı gören kişinin değil evlatlarının ve hatta torunlarının kazanç elde edeceği bir işe girileceğine tabir olunur.

Rüyada gelinlikle uçurumdan düşmek eline geçen gelirin de çoğalacağına, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada uçurumdan aşağı düşmek endişelerin yerini mutluluğun alacağına, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine delalet eder.

Rüyada arabayla uçurumdan denize düşmek dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, eğer kötü dönemdeyse de bu durumun bir süre daha süreklilik göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada uçurumdan düşmek ve ölmemek keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine yorulur.

Rüyada uçurumdan düşmek ölmek elindeki zenginliğin her geçen gün daha da eriyeceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına, para biriktirebileceğine delalettir.

Rüyada bir uçurumdan düşmek eşler arasındaki aşkın ve sevginin günden güne artacağına, işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments