Rüyada uçan leylek sürüsü görmek

Rüyada uçan leylek sürüsü görmek güzel huylarının değişeceğine, gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle iyi niyetlerinin bozulacağına, sevdiği kişiden ihanet göreceğine, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına, geçim sıkıntısı yaşayacağına, karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine, yaşadığı stres ve sinirden sonra çok kısa zamanda hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, işlerin bozulacağına, huzurlu ve mutlu olunacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Rüyada uçan leylek sürüsü gördüyseniz:

  • Dikkat etmeniz gereken şey karşı cins ilişkilerinizdir.

Rüyada uçan leylek sürüsü görmek insanlar tarafından sevilmesi ve sayılması sayesinde çok rahat edeceği bir pozisyona ulaşacağına, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine işarettir.

Rüyada leylek sürüsü görmek çok büyük bir mutluluğa ereceğine, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada havada uçan leylek görmek ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, rahat bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada uçan kaz sürüsü görmek allah katında makbul olacak işlere atılacağına, yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına işarettir.

Rüyada uçan karga sürüsü görmek çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine delalet eder.

Rüyada uçan leylek görmek kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına işaret eder.

Rüyada uçan böcek sürüsü görmek onlara çok bağlı olacağına, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada leylek uçarken görmek kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, verilen sözlerin tutulacağına, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments