Rüyada uçan kaz sürüsü görmek

Rüyada uçan kaz sürüsü görmek mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, ferah bir döneme girileceğine, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına, durumunuzun iyileşeceğine ve maddi yönden güçleneceğinize, hastalıkların sona ereceğine ve sağlıklı günlerle beraber huzurun da artacağına işaret eder.

Rüyada uçan kaz sürüsü gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz kadınlara karşı bilinçaltınızda taşıdığınız öfke bilinçüstünüze taşabilir.

Rüyada uçan kaz sürüsü görmek istediği zaman yeni işler kurabileceğine, makam sahibi olacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine alamet etmektedir.

Rüyada uçan karga sürüsü görmek durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada uçan kaz yakalamak zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına ve rahata edeceği bir döneme gireceğine, sıkıntıların çözüme ulaşacağına alamet eder.

Rüyada beyaz kaz sürüsü görmek beklentilerinin yerine geleceğine, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine işaret eder.

Rüyada uçan beyaz kaz görmek kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına, yeni fırsatlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada uçan böcek sürüsü görmek hak yoluna döneceğine, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada uçan kaz görmek yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine delalettir.

Rüyada uçan leylek sürüsü görmek kazancın yetmez olacağına, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments