Rüyada uçan civciv görmek

Rüyada uçan civciv görmek özel duygular besleyeceği kişiden de duygularına karşılık alacağına, hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına, daha fazla kazanç elde edebileceği yolları keşfedeceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine, üzüntülü günlerin  sona ereceğine, verilen sözlerin bir türlü tutulamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada uçan civciv gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişiler henüz bahsettiğiniz fikirlerin içindeki dehayı fark etmemiş olabilir.

Rüyada uçan civciv görmek gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, yüzün güleceğine ve böylece moral bulacağına delalet eder.

Rüyada civciv yemlemek yeni projelerin ve planların tutacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada civciv toplamak sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, kara kara düşüneceğine işaret etmektedir.

Rüyada civciv doğurmak yeni yollara girileceğine, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına alamet eder.

Rüyada civciv kaybetmek işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine rivayet eder.

Rüyada civciv görmek saadete ereceğine, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına inanılır.

Rüyada kedi ve civciv görmek bir arabulucu gibi davranarak ortamı sakinleştireceğine, mutluluk verici olayların yaşanacağına yorulur.

Rüyada yüzen civciv görmek sevilen bir dostun geleceğine, daha fazla gelir elde edeceğine ve mal varlığının artacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments