Rüyada üç başlı ejderha görmek

Rüyada üç başlı ejderha görmek kazancın devamlı olacağına, rızkın kesilmeyeceğine, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine, hatalı yollara gireceğine, kişinin plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine ve hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada üç başlı ejderha gördüyseniz:

  • Kendinize olan güvenininiz ona veya tüm karşıt cinse karşı olan davranışlarınıza olan inancınızdan gelmelidir.

Rüyada üç başlı ejderha görmek onunla mutlu bir hayat kuracağına, bu kimsenin kendisini desteklemesi sayesinde işini yoluna koyarak bol kazanç elde edeceğine, sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine delalet eder.

Rüyada iki başlı ejderha görmek onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine tabir olunur.

Rüyada yedi başlı ejderha görmek kulluk derecesinin artmasına, ruhen rahatlığa erileceğine inanılır.

Rüyada büyük ejderha görmek herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine delalettir.

Rüyada küçük ejderha görmek başına gelen kötü olaylardan ötürü çok huzursuz olacağına, onlarla arasının açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada ejderha yumurtası görmek işlerinde başarılı olacağına, ticarette ilerleyeceğine, kişinin can derdine düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz ejderha görmek işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, hem de hayat standartlarının yükseleceğine yorulur.

Rüyada altın ejderha görmek anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, moral bulacağına işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments