Rüyada tünelde sıkışmak

Rüyada tünelde sıkışmak kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına, hakkında iyi yorumlar yapılacağına, daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, rahat edeceğine, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, kötü yola sapmaya, dinin emir ve buyruklarını unutmaya, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine, rüyayı gören kişinin, kendisini daha rahat hissedeceğine, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve sevdiklerinin destek vermesi ile birlikte uzun zamandan beri yapmayı çok istediği bir işe gireceğine inanılır.

Rüyada tünelde sıkışmak gördüyseniz:

  • Hayatınıza yeni bir aşk da girebilir.

Rüyada tünelde görmek hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağına, bazen yokluk, bazen fakirlik görüleceğine, bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına delalet eder.

Rüyada tünelde sıkışmak büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine alamet eder.

Rüyada tünelde kalmak karşısına dikenli ve çakıllı yolların çıkacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine işaret eder.

Rüyada tünelde yürümek müjdeli olaylar yaşayacağına, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine yorulur.

Rüyada tünelde kaybolmak yokluğun biteceğine, gücünü, kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada karanlık tünelde yürümek atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, zor zamanların geride kalacağına, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, çok sorunlu günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada tünelde koşmak tatsız durumlardan sıyrılamayacağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments