Rüyada trenle bir yere gitmek

Rüyada trenle bir yere gitmek mali gücünü yitireceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına, bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine, işten ve güçten el etek çekileceğine, rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına, hayatın pahalılaşmasına, maddi ve manevi olarak çok zarara uğranacağına, sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük bolluk ve berekete vesile olacağına, çok başarılı olunacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada trenle bir yere gitmek gördüyseniz:

  • Sıkıntılı koşuşturmalara eğilimlisiniz.

Rüyada trenle bir yere gitmek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, kazancının çok daha fazla olacağına, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine işaret eder.

Rüyada trenle bir yere gittiğini görmek aile hayatında ister istemez çeşitli soruların çıkacağına, ona kol kanat gereceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına delalettir.

Rüyada bir yerden başka bir yere uçmak kişinin evliliğinde mutluluğun daim olacağına, huzursuzluklarından kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir yerden başka bir yere atanmak iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada bir yerden bir yere atlamak zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, amaçlarına nail olacağına yorulur.

Rüyada bir yerden bir yere taşınmak sorunların tek kalemde silineceğine, ferahlığa çıkılacağına, gereksiz bir harcama yapılacağına, bu harcama yüzünden aksayan bir ödemeden ötürü bir ahbapla ters düşüleceğine delalettir.

Rüyada bir yere tutunmak üzüntülerin ve zorlukların biteceğine, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına işarettir.

Rüyada bir yere kapatılmak rüya sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına, yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments