Rüyada torununu görmek

Rüyada torununu görmek kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, çalışmaları ve emeklerinin karşılığını alarak bol kazanç elde edip, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına, bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine, iyikalpli ve anlayışlı bir kişi ile evlilik yapılacağına alamet eder.

Rüyada torununu gördüyseniz:

  • Herzaman resmi kanalları veya hiyerarşiye göre ilerlemek verimli olmayabilir, bazen bağlantılarınızı kullanmanız gerekiyor.

Rüyada torununu görmek sevilen bir dostu kaybetmeye, darlanacağına, huzurunu kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada torununu yıkamak yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, bu meslek yerine hobi olarak yapılan bir çalışmanın meslek olarak seçileceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına delalet eder.

Rüyada torununu dövmek işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine, kötülüklere gözünü kapatmaya tabir olunur.

Rüyada torununu öldüğünü görmek rızkın daim ve hayırlı olacağına, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine alamet eder.

Rüyada oğlunu ve torununu görmek sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine tabir olunur.

Rüyada torununu hasta görmek atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına, bundan sonra geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine rivayet eder.

Rüyada torununu ölmüş görmek manevi bir rahatlama yaşanacağına, iş hayatına destek veren kişilerin desteklerini çekeceklerine, bu yüzden eldeki bir işte zarara düşüleceğine, anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına işarettir.

Rüyada torununu emzirdiğini görmek acılarını ve kederlerini içine atacağına, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments