Rüyada topuğunun kesildiğini görmek

Rüyada topuğunun kesildiğini görmek rahatlığın, lüksün, konforun, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, rakiplerini gerisinde bırakacağına ve kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri de bertaraf edeceğine, sorunların bir bir çözüme kavuşacağına, işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, anlaşmazlıkların baş göstereceğine, ününün çoğalacağına, dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına, kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine delalettir.

Rüyada topuğunun kesildiğini gördüyseniz:

  • Belli anlaşmalara yaklaşımınız önem taşıyor.

Rüyada topuğunun kesildiğini görmek çok mutlu bir dönem geçirileceğine, hayırlı, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına yorulur.

Rüyada ayakkabısının topuğunun kırıldığını görmek büyük bir kazanç elde edileceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada topuğunun kırıldığını görmek daima secde ve şükür edeceğine, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına, ilerleyen günlerin kişi için herhangi bir sıkıntı olmadan keyifli olacağına tabir olunur.

Rüyada ayakkabı topuğunun kırıldığını görmek borçlarının da kapanacağına, sevilen bir dostu kaybetmeye tabir olunur.

Rüyada başkasının topuğunun kırıldığını görmek hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına delalettir.

Rüyada topuğunun kırılmasını görmek zorlukların ve sıkıntının devam edeceğine, yönetici koltuğuna yükseleceğine yorulmaktadır.

Rüyada topuğunun çatladığını görmek zarafet ve incelik ile dolu bir hayat süreceğine, etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada topuklu ayakkabının topuğunun kırıldığını görmek elindeki imkanların artacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esra

Selamün aleyküm, rüyamda ayak topugumun kesildiğini ve kanadigini gördüm , o şekilde merdiven çıkıyordum ve aksayarak arkadaşlarım topugumun kesildiğini söylüyordum, arkadaşım da topuğun değil ayakkabının tabanı yarilmis diyordu , ayağıma baktığımda ayakkabimin tabanı yarilmisti, kesik ve kan yoktu

Esra

Allah razı olsun inşallah:)