Rüyada topraktan demir çıkarmak

Rüyada topraktan demir çıkarmak işlerin günden güne bozulacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, yol göstereceğine, kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine, aralarında istenmeyen olayların başgöstereceğine, neşesinin yerine geleceğine, allah’ın sevgisini kazanacağına tabir olunur.

Rüyada topraktan demir çıkarmak gördüyseniz:

  • Kararlar almadan önce kar zarar hesabını iyi yapmalısınız.

Rüyada topraktan demir çıkarmak gönlünce bir yaşamı olacağına, kafa karışıklığından sıyrılacağına ve kendisi için hayırlısı olan neyse ona karar vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada topraktan demir para toplamak uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine, huzur dolu bir yaşama sahip olacağına işaret eder.

Rüyada topraktan su çıkarmak dertlerin artacağına, verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanamayacağına, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, kararsız kalınmasından ötürü büyük bir parasal kayba uğranacağına ve zorluk çekileceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada topraktan tırmanmak özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine işaret eder.

Rüyada topraktan yürümek sevinçli haberlere, güzel sözler işiteceğine, bu sayede çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına işaret etmektedir.

Rüyada topraktan ev yapmak yaşamının yoluna gireceğine, işlerinin açılacağına, yaşamın kolaylaşacağına ve yükün hafifleyeceğine işaret eder.

Rüyada topraktan balık toplamak çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada topraktan mezar görmek üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalacağına, içinin kıpır kıpır olacağına delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments