Rüyada toprakla uğraştığını görmek

Rüyada toprakla uğraştığını görmek birçok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, rahatlayacağına, işlerinin daha da iyi olacağına ve ticaretinin de büyüyeceğine, arkadaşlık ilişkilerinin uzun yıllar boyunca kötüleşeceğine, aradığı aşkı bulacağına, iş dünyasında ve toplumda çok saygın biri olarak anılır olacağına, sürekli herhangi bir kazanç getirmeyecek işler ile uğraşacağına, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine yorulur.

Rüyada toprakla uğraştığını gördüyseniz:

  • Garip kimseler sizin beğeninizi çekebilirler.

Rüyada toprakla uğraştığını görmek kötü haberler alacağına, ters giden işlerin de düzeleceğine yorulmaktadır.

Rüyada toprakla ateş söndürmek kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına, ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine alamet eder.

Rüyada yüzünü toprakla yıkamak huzursuzluk yaşanacağına, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına alamet eder.

Rüyada çukuru toprakla doldurmak çok büyük bir tartışmanın ortasında kalacağına, allah’ın kendisine herşeyin en iyisini, en lüksünü, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine rivayet eder.

Rüyada cinlerle uğraştığını görmek karşısına dikenli ve çakıllı yolların çıkacağına, yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine, bir gönül ilişkisine başlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kediyle uğraştığını görmek içinde ukde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına, çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada toprakla yıkanmak hayatında hiç tatmadığı bazı duyguları tadacağına, cesaretinin yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada toprakla temizlemek sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına, zorluklarının kalmayacağına tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments