Rüyada tırnak pisliğini temizlemek

Rüyada tırnak pisliğini temizlemek uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, aydınlık bir döneme girileceğine, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, can bulacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, çok büyük sıkıntıya düşeceğine, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine işarettir.

Rüyada tırnak pisliğini temizlemek gördüyseniz:

  • Yaratıcıcılık gerektiren işlerinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda ilginç veya umut verici gelişmeler yaşanabilir.

Rüyada tırnak pisliğini temizlemek dargınların barışacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına inanılır.

Rüyada köpek pisliğini görmek bilakis malının çoğalacağına, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine işaret eder.

Rüyada çocuğunun pisliğini görmek yaşamını kolaylaştıracağına, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, işlerin yoluna gireceğine tabir olunur.

Rüyada fare pisliğini görmek maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine, para yatıracağına rivayet eder.

Rüyada oğlunun pisliğini görmek sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine inanılır.

Rüyada kendi pisliğini ellemek ferahlayacağına, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, parasına da para ekleyeceğine işaret eder.

Rüyada insan pisliğini temizlediğini görmek huzurunun artacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine işarettir.

Rüyada kendi pisliğini yaptığını görmek mutluluktan havalara uçacağına ve çok güzel günler göreceğine, düşmanlar tarafından zarar göreceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments