Rüyada tırnağa parlatıcı görmek

Rüyada tırnağa parlatıcı görmek anne ya da baba ile ters düşüleceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine, hayırlı kazançlar elde edeceğine, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, çalışan sayısını artırarak, hem verimi yükselteceğine, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, hayatı boyunca pişmanlık duyacağına, bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni birşeyler öğreneceğine yorulmaktadır.

Rüyada tırnağa parlatıcı gördüyseniz:

  • Aşırı uçlar arasında sallantıdasınız.

Rüyada tırnağa parlatıcı görmek sıkıntılarının bir bir çözüleceğine, verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına yorulmaktadır.

Rüyada parlatıcı görmek fakirlerin güleceğine, sağlığının yerinde olacağına işarettir.

Rüyada tırnağa beyaz oje sürmek onların gerçek yüzlerini gözleriyle görene kadar onları dost sanarak, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, gelirinden yana memnun olacağına delalet etmektedir.

Rüyada tırnağa mavi oje görmek çevre, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına işaret eder.

Rüyada parlatıcı ruj görmek kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine, işe ve aşa kavuşacağına işarettir.

Rüyada tırnağa kına sürmek kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine böylece işlerinin artacağına, birçok iş kapısının açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada tırnağa pembe oje sürmek sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına, bunun da kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacağına rivayet eder.

Rüyada tırnağa mavi oje sürmek çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments