Rüyada terlik çıkartmak

Rüyada terlik çıkartmak isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına, kısa bir zaman içinde yaşayacağı bazı olaylar sayesinde dertlerinden çok kısa zaman içinde çözüme kavuşturacağına ve el attığı bir işte kendisine sorun çıkartan bütün olayları başarıyla bitireceğine, ticaretinin genişleyeceğine, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine, rahatlayacağına, hafifleyeceğine, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, yüzünün de güleceğine, geleceğine tabir olunur.

Rüyada terlik çıkartmak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız son derece olumlu olacak.

Rüyada terlik çıkartmak kimseye bu konuda herhangi bir bilgi vermeyeceğine, dünya malı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada terlik bulmak herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına işarettir.

Rüyada terlik atmak derdin sona ereceğine, bunun da onun için büyük bir rahatlık ve kolaylık olacağına alamet eder.

Rüyada terlik düzeltmek yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına, makam ve rızık sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada terlik temizlemek kişinin mevcut işinde ortağı varsa ayrılacaklarına ve maddi anlamda çöküş yaşamakla beraber stresli günler geçireceğine, gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına alamet eder.

Rüyada terlik saklamak dünya malının çoğalacağına ve rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine, makamının sürekli yükseleceğine, ün sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ev terlik görmek düşman olduklarının anlaşılacağına, rüya sahibinin tehlikeli insanlardan, kazalardan, belalardan, melanetli olaylardan ve musibetten uzak olacağına bu sayede huzurlu, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada terlik vermek uzun zamandan beri kötü gibi duran sağlık durumunun aksine çok güçlü olduğuna, rüya sahibinin, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments