Rüyada tepeye tırmanmak

Rüyada tepeye tırmanmak ortaklarla aranın bozulacağına, bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, bereket ve mutluluk elde edeceğine, makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine, şansın döneceğine, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, zorlukların ve engellerin aşılacağına işaret eder.

Rüyada tepeye tırmanmak gördüyseniz:

  • Kontrolünüz dışında gelişen olaylarla başa çıkmak için çok fazla gayret göstermeniz gerekebilir.

Rüyada tepeye tırmanmak parasal olarak genişliğe çıkılacağına, her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine alamet eder.

Rüyada çamurlu tepeye tırmanmak kuş gibi hafifleyeceğine, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına inanılır.

Rüyada tepeden tepeye atlamak çok üzüleceğine, çok yıpranacağına, buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine delalettir.

Rüyada yeşil tepeye tırmanmak atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, kara kara düşünür olacağına inanılır.

Rüyada taşlı tepeye tırmanmak isteklerinin, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, yükseleceğine, atılım yapacağına alamet eder.

Rüyada otobüsle tepeye çıkmak maddi açıdan büyük zorluklar yaşanacağına, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına işarettir.

Rüyada en yüksek tepeye çıkmak eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada karlı bir tepeye tırmanmak hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, işlerin çok iyi bir hale geleceğine delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments