Rüyada temiz merdiven görmek

Rüyada temiz merdiven görmek maddi olarak çok rahat olunacağına, elinin bolluğa kavuşacağına ve yüzünün güleceğine, zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına, kendisine moral verecek ve yüzünün gülmesini sağlayacak güzel olaylar yaşanacağına, bazı operasyonlar geçireceğine, bazı ilaçlar ve tedavi yöntemlerinin kullanılacağına, her zaman çok üzgün olacağına, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine inanılır.

Rüyada temiz merdiven gördüyseniz:

  • Maddi konularda sezgileriniz artıyor.

Rüyada temiz merdiven görmek ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine, önünü göremez olacağına, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine yorulur.

Rüyada merdiven almak ancak bu durumları etrafındaki bazı kişilerin vereceği destek sayesinde ortadan kaldıracağına, rüya sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada merdiven yapmak onlardan medet umacağına, onlarla gönül birliği edeceğine, kendine olan özgüvenine kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ip merdiven çıkmak sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, büyük sorunlar ve üzüntüler yaşayacağına işarettir.

Rüyada merdiven yıkamak hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına yorulmaktadır.

Rüyada merdiven inmek hasret çekileceğine, neredeyse kahrolacağına ya da işlerinin gittikçe iyileşmeye başladığı bir dönemde düşmanlarının yapacağı bir kötülük yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada merdiven oturmak eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına inanılır.

Rüyada merdiven silmek atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına, uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments