Rüyada merdiven altı görmek

Rüyada merdiven altı görmek hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, işlerinin kötüleşeceğine, maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına, çok büyük çaba sarf edeceğine, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, sonrasında konuşarak sorunları çözeceğine, büyük bir zenginliğe kavuşacağı ve dertlerinden kısa zamanda kurtulacağı bir döneme gireceğine, bankadaki hesabının kabaracağına rivayet eder.

Rüyada merdiven altı gördüyseniz:

  • Şikayet veya eleştiri çok fazla yapınıza uymadığı için.

Rüyada merdiven altı görmek hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine, parasız günler geçireceğine, aç kalacağına rivayet eder.

Rüyada altı parmak onlarla profesyonel olacağı işlere atılacağına, işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına işaret eder.

Rüyada koltuk altı temizlemek işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, kısmetli bir işe atılmaya rivayet eder.

Rüyada ayak altı görmek sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya, giderek daha da moralsiz ve isteksiz bir hale gelmesinden dolayı iş yaşamında da büyük sorunlar yaşayacağına yorulur.

Rüyada gelinlik altı giymek kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, çıkmaza düşeceğine, borçlanacağına, ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada hasta altı temizlemek önündeki engelleri aşamayacağına, iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine işaret eder.

Rüyada bebek altı değiştirmek kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, rakiplerin alt edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada koltuk altı traş olmak duymadığı sözleri duyacağına ve hiç şahit olmadığı bazı gerçeklere tanıklık edeceğine, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments