Rüyada telefonu satmak

Rüyada telefonu satmak hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına, rüyayı gören kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, bazı konularda önayak olunacağına, müjdeli ve güzel haberler alacağına, sevineceğine, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine, bir sebeple uzun bir süre boyunca kendisini toparlayamayacağına, iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, başarıdan başarıya koşacağına, hikmet sahibi olacağına yorulur.

Rüyada telefonu satmak gördüyseniz:

  • Fiziksel dağınıklığınız olabilir.

Rüyada telefonu kaybetmek iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına tabir olunur.

Rüyada telefonu açmamak hayatın çok daha iyi noktalara geleceğine, sorunların biteceğine, üzüntülü günlerin  sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına alamet eder.

Rüyada telefonu düşürmek bir sebeple rüya sahibinin neredeyse insanlara küseceğine, endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına inanılır.

Rüyada telefonu satmak yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada telefonu çalınmak moral olarak çökecek olan kişinin ailesi ile arasında da maddi konularda sevimsiz tartışmalar çıkacağına, onları memnun eden davranışlar sergileyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada cep telefonu kurcalamak aile bireylerinin de çok sevineceğine, böylece ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına tabir olunur.

Rüyada cep telefonu bozulmak kendisiyle ilgili olmayan işlerin kendisine mal edilmesine ve bu nedenle de çok gergin günler geçireceğine, birçok kişinin dikkatinin çekileceğine inanılır.

Rüyada telefonu tuvalete düşürmek kişinin maddi zararını karşılamayı başaracağına, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments