Rüyada telefonu görmek

Rüyada telefonu görmek dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına, iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, borçlanacağına, geçim sıkıntısı içine düşeceğine, sorunlarının biteceğine, çocuklarının ve torunlarının hep çevresinde bulunacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, solan yüzünün güleceğine rivayet eder.

Rüyada telefonu gördüyseniz:

  • Kişisel gelişim çalışmalarından tatmin elde edebilirsiniz.

Rüyada ev telefonu görmek komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına işaret eder.

Rüyada telefonu açmak parasının pul, malının da hiç olacağına, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına alamet eder.

Rüyada telefonu atmak iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına delalettir.

Rüyada telefonu görmek işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine yorulur.

Rüyada telefonu çaldırmak mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine tabir olunur.

Rüyada istediği telefonu görmek bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine, mutlu günler yaşanacağına yorulur.

Rüyada cep telefonu kullanmak sorunların tamamen ortadan kalkacağına, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine rivayet eder.

Rüyada cep telefonu atmak karakterinin gittikçe oturmaya başlayacağına, kesesinin dolacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments