Rüyada telefonla görüştüğünü görmek

Rüyada telefonla görüştüğünü görmek hayal ettiği şeylere kavuşacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine ve beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına, onun mutlu olmasına vesile olacağına, maddi ve manevi kayıp yaşanacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, daha çok kazanmaya başlayacağına, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, evin kasasına giren gelirin artacağına, ön plana çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada telefonla görüştüğünü gördüyseniz:

  • Sabah saatlerinde birtakım gerginlikler yaşamaya müsaitsiniz.

Rüyada telefonla görüştüğünü görmek işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına ve zor bir döneme girileceğine, işlerinin daha kötüye gideceğine, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına rivayet eder.

Rüyada telefonla aldatılmak mesleğindeki statüsünün de artacağına, dertlerin artacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada telefonla görüşememek her geçen gün başarıların artacağına, kazancın gittikçe artacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada telefonla konuşamamak kısmetleri karşısında utanç duyacağı durumlar yaşayacağına, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına yorulmaktadır.

Rüyada telefonla mesaj çekmek yalan söylemeyeceğine, daha büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına işaret eder.

Rüyada akrabayla telefonla konuşmak en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine ve çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada tuvalette telefonla konuşmak hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada telefonla polis aramak uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olaylar yaşayacağına, bu olaylardan herhangi bir zarara uğramadan kurtulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, eksiği kendinde bulacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments