Rüyada telefona konuşmak

Rüyada telefona konuşmak ancak karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden dolayı yanlış bir adım atacağına, uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olaylar yaşayacağına, bu olaylardan herhangi bir zarara uğramadan kurtulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına, rahatlığa erileceğine, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede ismini herkese duyuracağına, çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine ve herhangi bir sorun yaşamayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine tabir olunur.

Rüyada telefona konuşmak gördüyseniz:

  • Altından kalkamayacağınız işlere talip olma veya tutamayacağınız sözler verme ihtimaliniz söz konusu olabilir.

Rüyada telefona konuşmak sorunlarını halletmeyi bileceğine, kafasının karışacağına delalettir.

Rüyada telefona bakmak bir sebeple büyük tartışmalar yaşanacağına, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine, uzun bir süre yas tutmak zorunda bırakacağına işaret eder.

Rüyada telefona sahip olmak eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgiliden telefona mesaj geldiğini görmek başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine, eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada telefona ulaşamamak sorunlarının ve sıkıntılarının kısa süre içinde gittikçe artacağına, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına tabir olunur.

Rüyada telefona cevap vermemek aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, istediklerini elde etmeyi başaracağına delalettir.

Rüyada yeni telefona sahip olmak maddi olanaklarının artacağına, bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, makam sahibi olacağına işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments