Rüyada telefon almak istemek

Rüyada telefon almak istemek huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, zorlukları aşacağına, sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, herkesi doğru yola çağıracağına, aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine inanılır.

Rüyada telefon almak istemek gördüyseniz:

  • Belli girişimleriniz konusunda bazı endişelere sahip olabilirsiniz.

Rüyada siyah telefon almak yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, gururlandıracak işler yapacağına alamet eder.

Rüyada beyaz telefon almak uğursuzluklar ve şanssızlıklarla dolu özel hayatın giderek içinden çıkılması zor bir durum haline geleceğine, karşına hayırlı kapıların açılacağına inanılır.

Rüyada yeni telefon almak kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına işaret eder.

Rüyada telefon almak istemek moralinin, keyfinin kaçacağına, kafasının karışacağına ve bir türlü sağlıklı bir karar veremeyeceğine, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, işlerinde önemli adımlar atacağına delalet etmektedir.

Rüyada pahalı telefon almak alınan yardımların pek yarar sağlamayacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinden telefon hediye almak işlerinde birçok sorun yaşadıktan sonra büyük maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekeceğine, karamsar olacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinden hediye telefon almak her geçen gün daha da iyileşerek umutlanacağına, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliden telefon numarası almak bir organizasyona katılacağına, hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments