Rüyada tek gözlü kadın görmek

Rüyada tek gözlü kadın görmek hayal kırıklığına, para ve mutluluk konusunda hiç sıkıntı çekmeden, huzurlu, sağlıklı bir hayat süreceğine, gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine, yeni ilişkiler kurulacağına, içinde bulunulan durumun düzeltileceğine ve sorunların kısa vadede çözüme kavuşacağına, işlerin istenmeyen bir hale geleceğine, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, bunu şeref sayacağına, verilen kararların uygulanmamasından ötürü maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada tek gözlü kadın gördüyseniz:

  • Evinizi, ailenizi ya da aşk hayatınızı ilgilendiren konularda duygular ortaya çıkabilir veya işin içine karışabilir.

Rüyada tek gözlü kadın görmek çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine, birçok fırsatın elden kaçırılacağına, sevilen kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşanacağına ve eşler arasına girecek bir kara kedi yüzünden tartışmaların baş göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada tek gözlü görmek başarısız olacağına, kötü günler geçireceğine, nahoş sözler işiteceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine ve içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olacağına alamet eder.

Rüyada kendini tek gözlü görmek dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, kişinin bir süredir etrafındaki ikiyüzlülüklere ve yalanlara karşı tahammül edemediğine ve özel yaşamındaki kişilerle olan bağlarının zayıflamasından dolayı acı çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada tek gözlü balık görmek istediği yola çıkacağına, eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tek gözlü olduğunu görmek işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada tek gözlü birini görmek sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine yorulmaktadır.

Rüyada tek gözlü olmak işlerle ilgili olarak bu kişi ile bir ortaklık kurulacağına, sıkıntıların artacağına, zor günler geçirileceğine, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tek gözlü canavar görmek hayatındaki her şeyi kaybedeceğine ve sevdiklerinden uzak kalacağına, malının ve parasının eksilmeyeceğine delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sarı

Rüyamda tek gözlü bir kadın gördüm yanımdan geçti köşeyi döndü bu normal değil dedim peşinden gittim köşede geldiği yönden dönmüş bana saldıracaktı gel buraya nereye gidiyorsun dedim kaçtı kovaladım yakalayamadım sonra uyandım çok üşüdüm sabaha kadar üzerim örtülü hava sıcak olmasına rağmen hala aklıma geldikçe üşüyorum ve vücudum kasılıyo nedir bunun tabiri acaba