Rüyada tavuğun kovaladığını görmek

Rüyada tavuğun kovaladığını görmek çok büyük ve zor olayları sonlandıracağına, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, başarılı bir kariyere sahip olacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, bununla birlikte işlerin boş verileceğine, duygusallığın ön plana çıkacağına, ilerleyeceğine, yükseleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, birbirlerine karşı anlayışlarının ve hoşgörülerinin azalacağına, çalışmaların bol kazanç getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada tavuğun kovaladığını gördüyseniz:

  • Bazı koşullar zorlasa bile tartışmalardan veya tartışmalı ortamlardan uzak durmanızda fayda var.

Rüyada tavuğun kovaladığını görmek tanıdığı kişinin meslek ve işine, görüş ve düşüncesine uymaya, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına delalet etmektedir.

Rüyada tavuğun derisini yüzmek önemli ve saygın birinden yardım alacağına, güzel bir hayata sahip olunacağına, bolluk içinde yaşanacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, bu sayede haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada tavuğun öldüğünü görmek işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine yorulur.

Rüyada tavuğun ısırdığını görmek el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, verimin, bolluğun ve bereketin düşeceğine yorulur.

Rüyada tavuğun yandığını görmek kişinin kindar bir tutum sergileyeceğine ve uzlaşmaya yaklaşmayacağına, gönlünün ferahlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada tavuğun yumurtladığını görmek her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına delalet etmektedir.

Rüyada tavuğun altından yumurta toplamak sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada tavuğun yumurtasını almak alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments